Skarpetobuty Attipas

Attipasy to świetne buciki na pierwsze i kolejne kroki. To idealne buty do nauki chodzenia polecane przez różnych specjalistów ale co ważne polecane przez samych rodziców.

Skarpetobuty mają bardzo uniwersalne zastosowanie. Ultralekkie, elastyczne i antypoślizgowe Attipasy sprawdzą się zarówno jako buty na zewnątrz na plac zabaw, spacery, jak też jako kapcie do domu, żłobka lub przedszkola, na salę zabaw. Można ich również używać na basenie i kamienistej lub piaszczystej plaży, ponieważ nie boją się kontaktu z wodą ani z piaskiem. Po intensywnym użytkowaniu w warunkach zewnętrznych wystarczy włożyć do woreczka na bieliznę i uprać w pralce. To wszystko wygodne, proste i praktyczne!

Idealne buciki dla dzieci powinny być lekkie i elastyczne. Dzięki temu dziecko może zapomnieć, że ma coś na stopach i swobodnie rozwijać swoje ruchowe umiejętności. Takie właśnie są Attipasy. Stwarzają idealne warunki mechaniczne do rozwoju zdrowych stóp, najbardziej zbliżone do chodzenia boso, w porównaniu do innych butów dostępnych na rynku. Bawełniana skarpetka z domieszką elastanu gwarantuje odpowiednie dopasowanie do stopy. Dzięki temu, przy prawidłowo dobranym rozmiarze dobrze trzymają się stopy, nie uciskając jej nawet wtedy, gdy jest pulchna i szeroka, ma wysokie podbicie. To ich kolejna cecha, która sprawia, że dzieci uwielbiają te kolorowe buciki. Właśnie dlatego buciki dziecięce Attipas są tak uwielbiane przez dzieci i rodziców. A także (co najważniejsze) polecane przez fizjoterapeutów i ortopedów dziecięcych jako buciki na pierwsze kroki.

Należy tutaj jednak zaznaczyć, że Attipasy nie mają żadnych właściwości ortopedycznych. Nie mają profilowanych wkładek i są polecane przez ortopedów i fizjoterapeutów na całym świecie jako odpowiednie buty do nauki chodzenia dla dzieci bez wad stóp.

Attipasy zostały stworzone do tego, by wspierać dzieci w nauce chodzenia.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Inne artykuły w tej kategorii

Zobacz jak bogaty jest świat dziecięcych bucików. Poznawaj producentów, czytaj ciekawe artykuły.

Buty sezonowe na wakacje

Buty sezonowe na wakacje

Sezon wakacyjny w trakcie, może właśnie szukasz odpowiednich butów na plażę lub basen? Jeśli tak to warto rozważyć kilka opcji, które zapewnią komfort, ochronę i styl. Jeśli wyjeżdżasz z dzieckiem nad morze i chcesz zabezpieczyć delikatną skórę na stopach koniecznie...

Buty dla dzieci z ekoskóry

Buty dla dzieci z ekoskóry

Buty Wojtyłko wykonane są z niezwykle wytrzymałych materiałów. Solidne wykonanie gwarantuje wygodę i stabilność stopy podczas chodzenia. Marka ta specjalizuje się w obuwiu dziecięcym oraz damskim. Przewodnim hasłem firmy jest...