Mazurek polska manufaktura

Polska firma zajmująca się szyciem skórzanego obuwia dla dzieci w wieku niemowlęcym, przedszkolnym oraz szkolnym (od rozmiaru 19 aż do rozmiaru 40). W ofercie kilka głównych kategorii jak buty, obuwie profilaktyczne i od niedawna kapcie do przedszkoli i szkół.

Producent z długoletnim doświadczeniem, z gwarancją jakości i profesjonalnym podejściem do pracy. Dzięki rzetelności, wiarygodności i zaangażowaniu jako firma działa w branży obuwniczej od 30 lat.

Firma nieustająco dokłada starań aby szyte buty spełniały oczekiwania zarówno Rodziców jak i dzieci. Ogromna dbałość zarówno o wysoką jakość używanych materiałów, jak i atrakcyjną formę obuwia sprawia, że jest liczącym się producentem na rynku krajowym oraz zagranicznym. Zatrudniona kadra pracownicza na każdym etapie pracy starannie wykonuje poszczególne elementy, aby buty MAZUREK były przede wszystkim wygodne i chętnie noszone przez dzieci. W procesie produkcji firma przestrzega zasad i uwzględnia również ochronę środowiska naturalnego.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Inne artykuły w tej kategorii

Zobacz jak bogaty jest świat dziecięcych bucików. Poznawaj producentów, czytaj ciekawe artykuły.

Buty sezonowe na wakacje

Buty sezonowe na wakacje

Sezon wakacyjny w trakcie, może właśnie szukasz odpowiednich butów na plażę lub basen? Jeśli tak to warto rozważyć kilka opcji, które zapewnią komfort, ochronę i styl. Jeśli wyjeżdżasz z dzieckiem nad morze i chcesz zabezpieczyć delikatną skórę na stopach koniecznie...

Buty dla dzieci z ekoskóry

Buty dla dzieci z ekoskóry

Buty Wojtyłko wykonane są z niezwykle wytrzymałych materiałów. Solidne wykonanie gwarantuje wygodę i stabilność stopy podczas chodzenia. Marka ta specjalizuje się w obuwiu dziecięcym oraz damskim. Przewodnim hasłem firmy jest...