Kapciowy Barefoot

Firma MB od 20 lat produkuje obuwie dziecięce takie jak kapcie, sandałki, trampki, obuwie sportowe i obuwie typu „barefoot”.

Przedsiębiorstwo realizuje program zrównoważonego rozwoju z uwzględnieniem działalności w trzech wymiarach: ekonomicznym, ekologicznym i społecznym. Przekłada się to na projektowanie takich działań, które są jednocześnie społecznie odpowiedzialne, ekologicznie przyjazne i ekonomicznie wartościowe.

Jest właścicielem marki 3F (Freedom for Feet) oraz marki BAR3FOOT. Posiada własne biuro konstrukcyjno-projektowe, które przygotowuje kompleksowo kilkadziesiąt nowych wzorów rocznie. Wszystkie buty wykonywane są w technologii bezpośredniego wtrysku bez użycia rozpuszczalników i klejów zarówno do łączenia spodu z wierzchem obuwia (cholewki) jak i wytwarzania samej cholewki. Opatentowany przez spółkę sposób laminowania cholewki daje w efekcie ogromną korzyść w postaci wentylowanego obuwia.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Inne artykuły w tej kategorii

Zobacz jak bogaty jest świat dziecięcych bucików. Poznawaj producentów, czytaj ciekawe artykuły.

Buty sezonowe na wakacje

Buty sezonowe na wakacje

Sezon wakacyjny w trakcie, może właśnie szukasz odpowiednich butów na plażę lub basen? Jeśli tak to warto rozważyć kilka opcji, które zapewnią komfort, ochronę i styl. Jeśli wyjeżdżasz z dzieckiem nad morze i chcesz zabezpieczyć delikatną skórę na stopach koniecznie...

Buty dla dzieci z ekoskóry

Buty dla dzieci z ekoskóry

Buty Wojtyłko wykonane są z niezwykle wytrzymałych materiałów. Solidne wykonanie gwarantuje wygodę i stabilność stopy podczas chodzenia. Marka ta specjalizuje się w obuwiu dziecięcym oraz damskim. Przewodnim hasłem firmy jest...