Kapcie na każdy dzień

Raweks kolejny producent który skupił się wyłącznie na produkcji tekstylnego obuwia dziecięcego. Wieloletnie doświadczenie związane z selekcją tekstyliów i dodatków pozwala tworzyć obuwie w oparciu o najlepsze właściwości i najwyższą jakość surowców. Tworzą w Polsce i współpracują z polskimi dostawcami aby mieć pewność, że obuwie, które tworzą było bezpieczne i wysokiej jakości.

Firma jest producentem, który swoimi modelami odpowiada na oczekiwania sklepów obuwniczych i rodziców ale na pierwszym miejscu stawia potrzeby dzieci. Konstruując obuwie kieruje się ich rozwojem, potrzebami i upodobaniami. Dba o każdy szczegół i dobiera materiały i surowce tak by były bezpieczne i komfortowe. Tworzy obuwie domowe, przedszkolne i szkolne, czyli to, w którym dzieci spędzają największą ilość czasu, dlatego w podejmowanych działaniach kieruje się bezkompromisową jakością.

Szeroki asortyment jest odpowiedzią na potrzeby rynku obuwniczego. Kolorystykę i wzornictwo kształtują na podstawie upodobań małych klientów. Jako nieliczni posiadają serię bardzo elastycznych kapci na kauczukowej podeszwie.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Inne artykuły w tej kategorii

Zobacz jak bogaty jest świat dziecięcych bucików. Poznawaj producentów, czytaj ciekawe artykuły.

Buty sezonowe na wakacje

Buty sezonowe na wakacje

Sezon wakacyjny w trakcie, może właśnie szukasz odpowiednich butów na plażę lub basen? Jeśli tak to warto rozważyć kilka opcji, które zapewnią komfort, ochronę i styl. Jeśli wyjeżdżasz z dzieckiem nad morze i chcesz zabezpieczyć delikatną skórę na stopach koniecznie...

Buty dla dzieci z ekoskóry

Buty dla dzieci z ekoskóry

Buty Wojtyłko wykonane są z niezwykle wytrzymałych materiałów. Solidne wykonanie gwarantuje wygodę i stabilność stopy podczas chodzenia. Marka ta specjalizuje się w obuwiu dziecięcym oraz damskim. Przewodnim hasłem firmy jest...