Kalosze załóż proszę

KaloszePoprosze to mała rodzinna firma z Wielkopolski. Team tworzą ludzi ambitni, kreatywni i bardzo różni pod względem charakteru. Pasja i zaangażowanie pozwoliły stworzyć piękny polski produkt, który powinien znaleźć się w garderobie każdego dziecka. Każdy za załogi wnosi mnóstwo pomysłów do poszczególnych projektów, stąd tak szybki rozwój firmy. Młodzi przedsiębiorcy starają się przez cały czas podążać za nowymi trendami i wcielać je w życie, wnosząc powiew świeżości do każdego z tych projektów.

Jak sami mówią pierwszą myślą, która była dla nas najważniejsza, to wprowadzenie kaloszy, które wykonane będą z najlepszych, wysokogatunkowych materiałów, ale przede wszystkim polskich. Stawiają wysoko poprzeczkę dobierając wyselekcjonowane produkty do naszych kaloszy. Bezpieczne surowce, polar, szwalnie, wkładki, każdy nawet najmniejszy dodatek do tych kaloszy pochodzi od polskich firm, które tak jak firm KaloszePoprosze stawiają na bezpieczeństwo i jakość oferowanych produktów.

Kalosze od #kaloszepoprosze stworzone zostały przez ludzi, którzy przed przyjściem do pracy zakładają pasję, charakter i zaangażowanie, stąd produkt niebanalny, nie nudny ale zaskakujący, ciekawy, pasujący na pogodę i niepogodę, na słońce i deszcz. Dodatkowym atutem jest fakt, że ów produkt to świetny dodatek do każdej stylizacji z uwagi na szeroka gamę kolorystyczną.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Inne artykuły w tej kategorii

Zobacz jak bogaty jest świat dziecięcych bucików. Poznawaj producentów, czytaj ciekawe artykuły.

Buty sezonowe na wakacje

Buty sezonowe na wakacje

Sezon wakacyjny w trakcie, może właśnie szukasz odpowiednich butów na plażę lub basen? Jeśli tak to warto rozważyć kilka opcji, które zapewnią komfort, ochronę i styl. Jeśli wyjeżdżasz z dzieckiem nad morze i chcesz zabezpieczyć delikatną skórę na stopach koniecznie...

Buty dla dzieci z ekoskóry

Buty dla dzieci z ekoskóry

Buty Wojtyłko wykonane są z niezwykle wytrzymałych materiałów. Solidne wykonanie gwarantuje wygodę i stabilność stopy podczas chodzenia. Marka ta specjalizuje się w obuwiu dziecięcym oraz damskim. Przewodnim hasłem firmy jest...