Bartuś urocze zwierzaki

Firma BARTUŚ funkcjonuje na rynku dziecięcym od 1993. Od samego początku przyświecał cel tworzenia wygodnego, trwałego, zapewniającego prawidłowy rozwój stopy oraz modnego obuwia dla dzieci.
Dzięki konsekwentnej pracy oraz posiadanemu doświadczeniu stworzone zostało nowoczesne przedsiębiorstwo z odpowiednim parkiem maszynowym, który gwarantuje stosowanie najnowszych technologii. 

Firma szyje od ponad 27 lat. Od początku działalności stawia bardzo wysokie wymagania jakościowe co do efektów pracy dlatego cechuje je trwałość oraz estetyka. Najlepsze materiały, a także solidne wykończenie dają uznanie klientów w kraju jak i zagranicą.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnym urządzeniom Bartuś produkuje obuwie dla dzieci najwyższej jakości.

W ofercie zarówno buciki na pierwsze kroczki wiązane oraz na rzepy jak i wygodne buty do przedszkola czy szkoły. Sandałki, przejściowe i zimowe coraz bardziej kolorowe z miłymi buźkami zwierzątek co jest dodatkową atrakcją dla dzieci.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Inne artykuły w tej kategorii

Zobacz jak bogaty jest świat dziecięcych bucików. Poznawaj producentów, czytaj ciekawe artykuły.

Buty sezonowe na wakacje

Buty sezonowe na wakacje

Sezon wakacyjny w trakcie, może właśnie szukasz odpowiednich butów na plażę lub basen? Jeśli tak to warto rozważyć kilka opcji, które zapewnią komfort, ochronę i styl. Jeśli wyjeżdżasz z dzieckiem nad morze i chcesz zabezpieczyć delikatną skórę na stopach koniecznie...

Buty dla dzieci z ekoskóry

Buty dla dzieci z ekoskóry

Buty Wojtyłko wykonane są z niezwykle wytrzymałych materiałów. Solidne wykonanie gwarantuje wygodę i stabilność stopy podczas chodzenia. Marka ta specjalizuje się w obuwiu dziecięcym oraz damskim. Przewodnim hasłem firmy jest...