Witaj, świecie!

W obecnych czasach gdzie producenci prześcigają się w ofertach a sklepy wręcz krzyczą, że to i tamto jest najlepsze dość trudno dokonać wyboru niedoświadczonym rodzicom. Zewsząd słychać odwieczne pytania o buty dla dzieci. Na co zwracamy uwagę przed zakupem?

Otóż buty dziecięce powinny być indywidualnie dobierane by zapewnić jak największy komfort noszenia. Najlepiej mierzone od razu w sklepie gdzie obsługa sprawnym okiem może wstępnie wyłapać ewentualne zaburzenia prawidłowego funkcjonowania stopy. Tym sposobem rodzice mają od razu sygnał, że warto zasięgnąć konsultacji już u konkretnego specjalisty. Priorytetem jest wybór pierwszych bucików i to jest ten moment by obowiązkowo zakupu dokonać w punkcie stacjonarnym!

Z doświadczenia możemy obalić parę mitów, że tylko jedna, dwie marki są najlepsze. Jakość obuwia jest bardzo ważna ale też duże znaczenie ma model buta. Czasem zakupu dokonuje się w drodze eliminacji butów w których dziecko mniej swobodnie się porusza i decyzja pada na model którego wstępnie nie braliśmy pod uwagę a okazuje się być najbardziej odpowiedni dla naszego dziecka. U dzieci które nie potrafią zakomunikować która para jest dla niego, potwierdzeniem dobrze dobranego buta jest swoboda w poruszaniu i szybkość. To jest moment gdzie rodzic zazwyczaj goni malucha biegnącego przed siebie by poznawać świat!

Niech nam towarzyszy motto

Pamiętajmy but to tylko i aż dodatek który będzie nam towarzyszył przez całe życie!!! 

1 komentarz

  1. Komentator WordPressa

    Cześć, to jest komentarz.
    Aby zapoznać się z moderowaniem, edycją i usuwaniem komentarzy, należy odwiedzić ekran komentarzy w kokpicie.
    Awatary komentujących pochodzą z Gravatara.

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Inne artykuły w tej kategorii

Zobacz jak bogaty jest świat dziecięcych bucików. Poznawaj producentów, czytaj ciekawe artykuły.

Buty sezonowe na wakacje

Buty sezonowe na wakacje

Sezon wakacyjny w trakcie, może właśnie szukasz odpowiednich butów na plażę lub basen? Jeśli tak to warto rozważyć kilka opcji, które zapewnią komfort, ochronę i styl. Jeśli wyjeżdżasz z dzieckiem nad morze i chcesz zabezpieczyć delikatną skórę na stopach koniecznie...

Buty dla dzieci z ekoskóry

Buty dla dzieci z ekoskóry

Buty Wojtyłko wykonane są z niezwykle wytrzymałych materiałów. Solidne wykonanie gwarantuje wygodę i stabilność stopy podczas chodzenia. Marka ta specjalizuje się w obuwiu dziecięcym oraz damskim. Przewodnim hasłem firmy jest...