Tyski sklep stacjonarny

Buty dla dziecka to odpowiedzialny i trudny zakup. Buty najlepiej dopasować indywidualnie do stopy dziecka. Przecież każdy z nas jest inny: wyższy, niższy, chudszy, tęższy i o różnej budowie kości. Działając w branży dziecięcej od kilku lat obserwujemy braki fachowego doradztwa w tym zakresie a mając na uwadze dobro dzieci postanowiliśmy pokłonić się właśnie nad tematem obuwia dziecięcego.

W oparciu o zdobyte doświadczenie zarówno prywatne jak i zawodowe chcemy Drodzy Rodzice zburzyć teorię „jednej marki”. Ważna jest jakość obuwia, materiału z którego jest wykonane oraz sposobu wykończenia ale też bardzo istotny jest sam model buta. W praktyce wygląda to tak, że rodzice przychodzą z nastawieniem zakupu konkretnej marki (bo się naczytali i nasłuchali) a tu niestety dziecko samoistnie dokonuje wskazania w którym modelu jest mu najwygodniej. Najczęściej po przymierzeniu kilku różnych par butów kolejno eliminujemy pary a ostatecznie wybieramy te buty w których dziecko najswobodniej się porusza. Bywa i tak, że decyzja pada na markę i model której wstępnie nie braliśmy pod uwagę a okazuje się być najbardziej odpowiednią dla dziecka.

Kolejną sporną sprawą jest odpowiedź „Kiedy pierwsze buty?” Otóż my bardzo zwracamy uwagę by dziecko samodzielnie chodziło bo tylko wtedy jesteśmy w stanie zaobserwować i dobrać najlepszy model. Żadne podtrzymywanie czy tłumaczenie, że w domu chodzi bo przecież to dla dobra waszego dziecka. Rozumiemy i wiemy, że każdy wierzy w swoje dziecko i chce jaknajlepiej. Nie odeślemy Was z kwitkiem ale damy wybór czegoś na tzw. przeczekanie bo wiadomo czasem jest potrzeba okryć czy też przyozdobić nóżki. Niemniej trzymajmy się zasady im dłużej na bosaka tym lepiej dla rozwoju dziecka.

Złota zasada buty kupuj nowe gdyż nawet te które są prawie idealne ale były już chodzone to mają swój specyficzny kształt dopasowany do stopy i chodu poprzedniego właściciela. Jednak o tym to już chyba wypowiedzą się inni specjaliści.

Czy jeszcze coś chcemy dodać o dziecięcych butach? niekoniecznie bo odwiedzając nasz salon dowiecie się wszystkiego już na miejscu i kompleksowo.

Także Drodzy Rodzice najważniejsze byście znaleźli w okolicy dobry sklep stacjonarny z fachową obsługą i tym sposobem możecie bez obaw podejść do zakupów butów dla swojego malucha. Kto ma po drodze Tychy to zapraszamy serdecznie do nas, do tyskiego sklepu stacjonarnego Dziubasek gdzie znajdziecie rozszerzoną ofertę butów i kapci a obsługa sklepu postara się zrobić wszystko byście byli w pełni zaopiekowani i wrócili ponownie! Na dziubaskowych półkach znajdziecie też skarpetki z antypoślizgiem, lekkie niechodki, mnóstwo kapci w tym ze skóry naturalnej oraz buciki z naciskiem na pierwsze kroczki do przedszkola włącznie czyli przedział do 30/31. Ponadto w ofercie także najwyższej jakości odzież sprawdzonych dobrych marek oraz kącik edukacyjny ale to już znajdziecie w szczegółowych informacjach, typowo o nas!

Najważniejsze u nas buty stacjonarnie bo inne wybrane rzeczy dostaniecie stacjonarnie ale też on-line www.dziubasek.pl

Gdzie nas szukać?
Tychy Plac Korfantego DZIUBASEK
czynne w tygodniu 10-18 a soboty 9-13

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Inne artykuły w tej kategorii

Zobacz jak bogaty jest świat dziecięcych bucików. Poznawaj producentów, czytaj ciekawe artykuły.

Buty sezonowe na wakacje

Buty sezonowe na wakacje

Sezon wakacyjny w trakcie, może właśnie szukasz odpowiednich butów na plażę lub basen? Jeśli tak to warto rozważyć kilka opcji, które zapewnią komfort, ochronę i styl. Jeśli wyjeżdżasz z dzieckiem nad morze i chcesz zabezpieczyć delikatną skórę na stopach koniecznie...

Buty dla dzieci z ekoskóry

Buty dla dzieci z ekoskóry

Buty Wojtyłko wykonane są z niezwykle wytrzymałych materiałów. Solidne wykonanie gwarantuje wygodę i stabilność stopy podczas chodzenia. Marka ta specjalizuje się w obuwiu dziecięcym oraz damskim. Przewodnim hasłem firmy jest...